cover img

Správní rada

Prof. Ing. TOMÁŠ HERINK, Ph.D.

Prof. Ing. TOMÁŠ HERINK, Ph.D.

člen správní rady

Tomáš Herink se dlouhodobě zaměřuje na spolupráci s VŠCHT a na výchovu perspektivních absolventů. Je člen správní rady nadace a také člen představenstva společnosti ORLEN Unipetrol, kde je zodpovědný za produkci a údržbu, energetiku, výzkum a vývoj, inženýrství a technologie, business development, optimalizaci výroby, HZS a odštěpný závod Polymer Institute Brno. Tomáš Herink začal svoji kariéru ve skupině ORLEN Unipetrol již v roce 1999.

Prof. Ing. KAREL MELZOCH, CSc.

Prof. Ing. KAREL MELZOCH, CSc.

člen správní rady

Karel Melzoch je další člen správní rady a je významnou osobností v oboru biotechnologií. Ve vědecko-výzkumné a pedagogické činnosti se zaměřuje na produkci biopaliv, komplexnímu využití a zpracování biomasy a odpadů ze zemědělství a potravinářských výrob. Vystudoval obor kvasná chemie a technologie na VŠCHT v Praze, letech 2012 až 2019 byl pak rektorem VŠCHT v Praze.

ADAM JAROSZ

ADAM JAROSZ

revizor

Adam Jarosz je ve společnosti ORLEN Unipetrol zodpovědný za účetnictví, controlling, daně, treasury včetně financování a IT. V minulosti působil v pozici člena představenstva ve společnostech Anwil, Paramo a ORLEN Oil.