cover img

Dary městům/obcím

Dary městům/obcím

V rámci podpory rozvoje a životních podmínek v oblastech, kde má skupina ORLEN Unipetrol své výrobní závody, poskytuje nadace finanční dary dvaceti osmi obcím a městům v Ústeckém a Středočeském kraji. Finanční dary obce a města využívají na dobročinné účely, které zlepší kvalitu života místních obyvatel, události pořádané radnicí nebo veřejné vyžití obyvatel.

Mezi obce, které nadace finančně podpoří, patří Brandov, Český Jiřetín, Klíny, Louka u Litvínova, Mariánské Radčice, Nová Ves v Horách, Želenice, Chvatěruby, Úžice, Kozomín, Zlončice, Zlosyň, Obříství, Kly, Tišice, Tuhaň, Kojetice a Libiš. Mezi podpořená města patří statutární město Most, Litvínov, Meziboří, Hora Svaté Kateřiny, Horní Jiřetín, Lom, Osek, Kralupy nad Vltavou, Veltrusy a Neratovice.

Jak probíhá celý proces od podání žádosti o nadační příspěvek až po vyúčtování a zaslní zpětné vazby? Zde naleznete přehledný manuál, který Vás provede celým tímto procesem a to včetně formulářů pro vypořádání smlouvy. 

Pro koho je nadační příspěvek určen? Na co konkrétně se nadační příspěvek vztahuje nebo na co lze využít? Jaké jsou kritéria pro získání nadačního příspěvku? 

Informace k možnosti čerpání nadačního příspěvku naleznete v dokumentu Obecná pravidla pro udělování nadačních příspěvků. Pokud máte doplňující dotazy, kontaktujete koordinátora Nadace ORLEN Unipetrol na nadace@orlenunipetrol.cz.

Formuláře pro vypořádání smlouvy:


Pro podaní žádosti o nadační příspěvek v rámci projektu Dary městům/obcím vyplňte a odešlete formulář níže.


Do formuláře není možné kopírovat informace (např. z Wordu, Excelu) – jednotlivé položky vypište.
Do formuláře není možné kopírovat informace (např. z Wordu, Excelu) – jednotlivé položky vypište.