cover img

Školní grantový program

Vzdělání je klíčem k prosperitě, proto podpora studentů, učitelů a škol je naším dlouhodobým záměrem.

Vzdělání je klíčem k prosperitě, proto podpora studentů, učitelů a škol je naším dlouhodobým záměrem. Pomáháme zejména základním a středním školám v rozvoji vzdělávacích aktivit a uskutečnění zajímavých vědeckých projektů.

Školní granty Nadace se udělují zejména základním a středním školám, které svými projekty v oblasti přírodních a technických věd chtějí uskutečňovat zajímavé vědecké projekty.

Grant lze použít např. na vybavení chemické učebny nebo laboratoře, na vědecký kroužek i vědeckou show apod.


Jak probíhá celý proces od podání žádosti o nadační příspěvek až po vyúčtování a zaslní zpětné vazby? Zde naleznete přehledný manuál, který Vás provede celým tímto procesem a to včetně formulářů pro vypořádání smlouvy. 

Pro koho je nadační příspěvek určen? Na co konkrétně se nadační příspěvek vztahuje nebo na co lze využít? Jaké jsou kritéria pro získání nadačního příspěvku? 

Informace k možnosti čerpání nadačního příspěvku naleznete v dokumentu Obecná pravidla pro udělování nadačních příspěvků. Pokud máte doplňující dotazy, kontaktujete koordinátora Nadace ORLEN Unipetrol na nadace@orlenunipetrol.cz.

Formuláře pro vypořádání smlouvy:


Přihlášky do školního grantového programu přijímáme v termínu od 1.květen až do 15. června.


Do formuláře není možné kopírovat informace (např. z Wordu, Excelu) – jednotlivé položky vypište.
Do formuláře není možné kopírovat informace (např. z Wordu, Excelu) – jednotlivé položky vypište.