cover img

Charitativní činnost

I když je naším primárním cílem intenzivní podpora vzdělávání, jsme rádi, když můžeme pomoci těm, kteří naši pomoc potřebují.

Spanilé jízdy motorkářského klubu UNIRIDERS

Nadace ORLEN Unipetrol pořádá spanilé jízdy motorkářského klubu Uniriders již od roku 2019 a jedná se vždy o charitativní akci. Vždy se snažíme pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují. Již jsme v rámci Spanilých jízd spolu s vaší pomocí dokázali pomoci několika nemocným dětem a Nadaci policistů a hasičů.

Zjistit více
Spanilé jízdy motorkářského klubu UNIRIDERS

Sportovní klub

Ve skupině ORLEN Unipetrol mohou zaměstnanci pomáhat jakýmkoliv oblíbeným sportem. V rámci této aktivity zaměstnanci zapisují a posílají odběhané či naježděné kilometry, minuty věnované fitness či jakémukoliv jinému sportu a ke konci roku vždy zástupci ORLEN Unipetrolu a Sportovního klubu předají tyto finance nadaci, která dále díky těmto financím pomáhá ostatním. O tom, která dobročinná organizace či konkrétní člověk, který potřebuje pomoci, finanční podporu získá, spolurozhodují také přímo zaměstnanci skupiny ORLEN Unipetrol.

Sportovní klub

Spolupráce s Kontem našeho srdce HC VERVA Litvínov

Tým HC VERVA Litvínov se na špici české hokejové ligy drží již od roku 1959 a v české extralize je již od sezóny 1993/1994. Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov pak podporuje sportování u dětí a vzdělávací a kulturní projekty. Stojí za cennými charitativními projekty realizovanými společně s hráči i fanoušky klubu. Proto bylo přirozenou součástí navázání spolupráce s Kontem našeho srdce HC VERVA Litvínov, kdy společně podporujeme například Děti z dětského domova, proběhla podpora renovace Babyboxu v Mostě, spolupořádáme veřejné sbírky apod.

Spolupráce s Kontem našeho srdce HC VERVA Litvínov

Spolupráce s neziskovými organizacemi

Nadace ORLEN Unipetrol spolupracuje s mnoha neziskovými organizacemi. Každý jednotlivý případ vždy posuzuje Správní rada nadace a rádi pomůžeme těm, kteří naši pomoc potřebují, ať už charitativní neziskové organizace či vzdělávací.

Spolupráce s neziskovými organizacemi

Veřejné sbírky

Nadace ORLEN Unipetrol pořádá pravidelně veřejné sbírky. Jedná se o sbírky finanční, materiální atd.

Veřejné sbírky