cover img

Zaměstnanci pomáhají

Zaměstnanci skupiny ORLEN Unipetrol pomáhají v rámci projektů lidem a organizacím ve svém okolí.

Sportovní klub

Ve skupině ORLEN Unipetrol mohou zaměstnanci pomáhat jakýmkoliv oblíbeným sportem. V rámci této aktivity zaměstnanci zapisují a posílají odběhané či naježděné kilometry, minuty věnované fitness či jakémukoliv jinému sportu a ke konci roku vždy zástupci ORLEN Unipetrolu a Sportovního klubu předají tyto finance nadaci, která dále díky těmto financím pomáhá ostatním. O tom, která dobročinná organizace či konkrétní člověk, který potřebuje pomoci, finanční podporu získá, spolurozhodují také přímo zaměstnanci skupiny ORLEN Unipetrol.

Zjistit více
Sportovní klub

komUNIta

V rámci zaměstnanecké platformy komUNIta může každý zaměstnanec skupiny ORLEN Unipetrol přihlásit svůj dobrovolnických projekt a pomoci tak vybrané organizaci či instituci. Nadace ORLEN Unipetrol tyto projekty podpoří finančně a doprovází dobrovolníky při celém procesu realizace. Díky komUNItě naši dobrovolníci pomohli zrealizovat dětská hřiště, revitalizovali zahrady, pomohli v domovech pro seniory, zazpívali v předvánočním čase v nemocnici, uspořádali výlety pro děti z dětských domovů, pomohli vymalovat a opravit prostory ve školách či klubovnách, zasadili stromy, zorganizovali společenské či sportovní akce.

Zjistit více
komUNIta

Splněná přání

Charitativní zaměstnanecká sbírka se koná každoročně již od roku 2011. Zaměstnanci v rámci sbírky pravidelně pomáhají vybraným neziskovým organizacím a přispívají na jejich aktivity. Vybranou částku od zaměstnanců nakonec ORLEN Unipetrol ještě zdvojnásobí. V minulém ročníku sbírky se neziskovým organizacích předala rekordní částka 619 014 korun.

Zjistit více
Splněná přání

Dobrovolnické dny

Dobrovolnické dny mají ve skupině ORLEN Unipetrol dlouhou tradici a umožňují zaměstnancům pomáhat přímo v terénu. Každoročně na jaře dobrovolníci pomáhají jeden pracovní den vybraným neziskovým organizacím. Dobrovolníci upravují zeleň, parky, uklízí zahrady a okolí výrobních areálů, pomáhají s vymalováním a úpravou místností nebo s výrobou didaktických pomůcek.

Zjistit více
Dobrovolnické dny

Charitativní sbírky

Nadace ORLEN Unipetrol pořádá pravidelně veřejné sbírky. Jedná se o sbírky finanční, materiální atd.

Zjistit více
Charitativní sbírky