cover img

Zveme Vás na Spanilou jízdu 2022!

Zveme Vás na Spanilou jízdu 2022!

Rádi bychom Vás pozvali na Spanilou jízdu Nadace ORLEN Unipetrol pod záštitou města Kralupy nad Vltavou, která proběhne 18. června 2022. Akce se koná na náměstí v Kralupech nad Vltavou, a to od 11.00. Akce trvá do 15.00 a čeká na Vás bohatý program jako je koncert skupiny Atomic, spousta aktivit pro děti a dospělé, občerstvení, vystoupení MX kids a mnoho dalšího. Cílem této akce je charitativní sbírka pro vážně nemocnou holčičku Štěpánku z Kralup.

Osmiletá Štěpánka se narodila zdravá, ale od čtvrtého měsíce se přestal její psychomotorický vývoj posouvat dopředu. Rehabilitace spustila těžkou epilepsii, takže i přes vyzkoušení jiných cvičení nebo alternativní medicíny, raději rodina se vším skončila a Štěpánka se teď pohybuje sama dle svých možností. Díky lékům na epilepsii také přestala jíst a má zavedenou sondu, tzv. PEG, kterou ji rodiče krmí. I když je plně ležící a tedy připoutána k invalidnímu vozíčku, je velice usměvavá a pozitivní a navštěvuje i základní speciální školu. Rádi bychom rodině alespoň trochu pomohli, a proto bude v rámci Spanilé jízdy v Kralupech nad Vltavou probíhat veřejná sbírka.

Jezdci na motorkách se mohou registrovat na www.uniriders.cz. Na ostatní návštěvníky se velice těšíme a jste srdečně zváni na náměstí v Kralupech.​

Spanilka_FB.jpg