cover img

Workshop s Plastíkovým kufříkem

Plastík a jeho kouzelný kufřík se tentokrát představil v Praze

Plastík a jeho kouzelný kufřík je užitečným stavebním kamenem pro vzdělávání v přírodních vědách ve školním i předškolním věku. Pokusy, které jsou v něm popsány, přivádějí děti k tématu plastů. Děti mají možnost objevovat rozdílné druhy plastů, jejich funkce, ale i jejich vlastnosti a rozdílné chování v přírodě. 

Pro správné pracování s kufříkem Nadace ORLEN Unipetrol pořádá i workshop pro pedagogy aby uměli s kufříkem správně pracovat a využili naplno ve třídách a kroužcích jeho potenciál. 

Na konci srpna jsme workshop uspořádali přímo u nás na centrále a to konkrétně pro pražské školy. Zúčastnili se ho pedagogové, kteří kufřík už mají zařazený ve své výuce ale i nově zapojené školy, které si vlastní kufřík odnesli na konci workshopu. 

Celý workshop byl doprovázen výbornou náladou, kterou navodila úžasná lektorka Adéla Marschallová Rumlerová s manželem Martinem, který během workshopu přinášely zajímavé i zábavné zkušenosti a zážitky z praxe.

Nejbližší workshop s Plastíkem bude v online verzi, abychom zajistili školení pro co nejvyšší počet pedagogů napříč Českou republikou.