cover img

Pomohli jsme hasičům

​Rozsáhlý požár Národního parku České Švýcarsko

Pomohli jsme hasičům bojujícím s požárem Národního parku České Švýcarsko

​Rozsáhlý požár Národního parku České Švýcarsko, který vypukl v neděli a do středy zasáhl na 1000 hektarů, momentálně hasí těžká letecká technika a s ohněm bojuje téměř 500 hasičů. Nadace ORLEN Unipetrol se rozhodla podpořit právě vyčerpané hasiče velkou zásilkou občerstvení.

Hasiči se snaží udržet hranici požáru v Národním parku České Švýcarsko na ploše 1000 hektarů, aby neutrpěla nejen příroda, ale hlavně obydlí lidí na Mezní Louce a v dalších lokalitách. Nadace ORLEN Unipetrol si ohromně váží jejich úsilí, a proto se spojila se zaměstnanci NP České Švýcarsko, aby zjistila, co přesně potřebují a jak jim nejlépe pomoci. Podle zaměstnanců NP hasiči aktuálně potřebují zejména občerstvení, které jim dodá energii.

Nadace ORLEN Unipetrol proto na pátek 29. července zařídila do ohněm nejvíce zasažených míst dovoz privátních produktů Stop Cafe a balených baget Simply Fresh z nabídky čerpacích stanic ORLEN Benzina. Hasiči obdrží 1000 ks Verva drinků, 800 ks Stop Cafe Ice Coffee a 1000 ks mix baget a sendvičů. V pátek vše dovezli přímo na místo dodavatelé těchto produktů.

has1.jpg

has2.jpg

has3.jpg

has4.jpg

has5.jpg