cover img

Šek klubu Uniriders

V rámci letošní charitativní Spanilé jízdy byla realizována sbírka, ve které se na handicapovaného Ondru podařilo vybrat více než 108 000 Kč.

Nadace Unipetrol předala společně s ambasadory klubu Uniriders šek Ondrovi

V rámci letošní charitativní Spanilé jízdy byla realizována sbírka, ve které se na handicapovaného Ondru podařilo vybrat více než 108 000 Kč. Ondra, potýkající se s následky dětské mozkové obrny, bude moci díky těmto vybraným penězům absolvovat po třech letech léčebný pobyt v lázních a nechat si opravit invalidní vozík. ​Zástupci Nadace Unipetrol v pondělí 12. září spolu s ambasadory motorkářského klubu Uniriders předali Ondrovi a jeho rodině šek.

„Díky Nadaci Unipetrol a klubu Uniriders mám pocit, že jsem součástí něčeho unikátního. Společně se nám podařilo vykouzlit úsměv na tváři tří lidí, Ondry a jeho rodičů, kteří se statečně perou s osudem. Chtěl bych vám všem, kdo jste přispěli, strašně moc poděkovat, ten pocit, že jsme všichni společně pomohli, je k nezaplacení. Jsem hrdý na to, že pracuji ve společnosti, kde se k sobě lidé chovají s úctou, respektem a navzájem si pomáhají, když je potřeba,“ řekl Lukáš Volák, ambasador motorkářského klubu Uniriders.

Jiří Klapště, rovněž ambasador motorkářského klubu Uniriders, dodává: „I já bych rád touto cestou poděkoval všem, kteří se rozhodli pomoci. Spanilá jízda se i přes nepřízeň počasí uskutečnila a je vidět, že tyto akce mají smysl. Motorkářský klub Uniriders je spojen s dobročinností pro rodiny našich kolegů - tentokrát jsme pomohli Ondrovi k pobytu v lázních, které nezbytně potřebuje. K jeho rodičům chovám velký respekt a mám velkou radost z částky, kterou jsme této rodině darovali.“

„Za Nadaci Unipetrol také děkujeme všem, kteří přispěli a pomohli s realizací celé akce. Už teď přemýšlíme nad další Spanilou jízdou a budeme rádi, když budeme moci příští rok stejnou cestou pomoci někomu dalšímu,“ řekla na závěr Lucie Pražáková, ředitelka Nadace Unipetrol.

Video s rekapitulací letošní Spanilé jízdy můžete zhlédnout zde.

uniriders.jpg